Ecotan – O značce

Všechno to začalo asi před 4 lety. Vzpomínám si na to velmi dobře. Má milovaná 30 letá sestra byla diagnostikována s melanomem. Věřím, že díky síle víry, modlitby a včasné diagnostice to zachytila včas. Stále chtěla být opálená, ale kvůli riziku z UV záření jsme se snažili najít druhou nejlepší variantu opálení a to byli samoopalovacími krémy. Začala jsem mít obavy o složkách, které produkty obsahovaly. Bez ohledu na jejich velké reklamy jsem se pustila do zkoumání jednotlivých ingrediencí, které byly obsaženy v mnoha různých samoopalovacích přípravcích.

ecotan-o-znacke

Trvalo mi rozhodnout se jen pár minut, že jejich produkty nebudu už nikdy více používat. Po tisících hodin výzkumu a tvoření jsem dala dohromady řešení, které není jen o kráse, ale je také o bezpečí před vším tím ošklivým a umělým co se ve složení přípravků skrývá. Mé barvy neobsahují syntetické potravinářské barvivo a jsou vyrobeny z přírodního kakaa (kakaové boby), bylin, extraktů květů, extraktů z ovoce a heřmánku od Matky Země. V mých „receptech“ používám vše certifikované organické a přírodní.

V březnu 2011 se mi vrátila veškerá energie, když moje společnost dostala jako první organický certifikát za přírodní samoopalování – Organic Food Chain (Organic Food Chain jako certifikátorem zvolený Australskou vládou)

Eco tan využívá přírodní inkoust a recyklovaný papír, který je šetrný k našemu životnímu prostředí.

Naším cílem je přinést vám celou řadu produktů, které si nejen zamilujete, ale ušetří i naši matku přírodu.

Sonya Driver