Ecotan – Před a po

Ecotan (Eco by Sonya) je to nejlepší z řad opalovacích krémů a letní kosmetiky. Viz výsledky před a po a vyberte pro sebe to nejlepší.

Ecotan - Invisible Tan

pred-po3

Ecotan Invisible Tan (Eco by Sonya) – přírodní samoopalovací produkt se doporučuje pro lidi se středním až olivovým tónem pleti. Než začnete nanášet krém, udělejte si peeling celého těla. Použijte naši masážní peelingovou rukavici. Nejlépe však 24 hodin před aplikací.

Aplikujte Invisible Tan na suchou pokožku pomocí rukou. V oblastech jako jsou lokty, zápěstí, kolena a kotníky doporučujeme snadnou aplikaci bez nadměrného produktu na vašich rukou. Pro nejlepší výsledek nechte působit po dobu 8 hodin.

Ecotan - Winter Skin

pred-po-winter

Ecotan Winter Skin (Eco by Sonya) – přírodní jemně opaľujúci krém se doporučuje pro lidi se světlým až středním tónem pleti.

Než začnete nanášet krém, udělejte si peeling celého těla. Použijte naši masážní peelingovou rukavici. Nejlépe však 24 hodin před aplikací. Aplikujte Winter Skin na suchou pokožku pomocí rukou.

V oblastech jako jsou lokty, zápěstí, kolena a kotníky doporučujeme snadnou aplikaci bez nadměrného produktu na vašich rukou. Barva se přizpůsobí vaší pleti a bude se rozvíjet po několika aplikacích.