KRÁSNYM ŽENÁM PŘISTANOU KRÁSNÁ SLOVA

Jsme při Vás tak blízko jak se jen dá. Abyste dostali odpověď okamžitě, zkuste si prohlédnout sekci Otázky. Pokud nenajdete odpověď, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

E-mail: info@ladyworld.cz
Telefón: Omlouváme se za dočasně nedostupné telefonní linky. Všechny Vaše dotazy rádi vyřídíme e-mailem v nejrychlejším možném čase 24/7.

Zboží je možné objednat pouze přes internet na doručení kurýrem. Zákaznická podpora je poskytována v Slovenské a Anglickém jazyce.

Budujeme dobré vztahy

Napište nám i když nic nepotřebujete. Jednoduše se nám pochlubte s účinky, sdílejte s námi svou radost, zeptejte se jak se máme. Máte návrh na spolupráci? Chceme to slyšet :-)

Pokuď jsi bloggerka a ráda by si s námi navázala spolupráci, stačí vyplnit tento formulář. Nejlepším se ozveme :)

Email (povinné)

Instagram link (povinné)

Facebook link (povinné)

Webstránka (povinné)

Telefonní číslo (povinné)

Jméno a příjmení (povinné)

Ulice a číslo domu (povinné)

PSČ (povinné)

Město (povinné)

Zpráva (co víš nabídnout, o co máš zájem atd.)

LADYWORLD LTD.
43 BEDFORD STREET
LONDON
UNITED KINGDOM
WC2E 9HA
Company No. 09546407

Ano, sídlíme v Londýně, v jednom z center Evropského obchodu, hned vedle Královské Opery. Vaše objednávky však vyřizujeme do 24 hodin a své produkty si vychutnáte většinou už na druhý den. Jsme zastánci myšlenky, že vzdálenost nerozhoduje o kvalitě služeb. Proto uděláme vše proto, abyste měli pocit z nákupu jako z Vašeho nejoblíbenějšího obchodu ve městě.

V případě, že nám chcete poslat poštu, vrátit nepoužité zboží, nebo z nějakého jiného důvodu kontaktovat off-line, napište nám prosím e-mail s kompletním popisem Vašeho problému. Vybereme pro Vás nejrychlejší možnou cestu ze všech našich sběrných partnerů po Slovensku a v Čechách.

Pokud máte zájem o spolupráci prostřednictvím našeho affiliate programu, prosím kontaktujte nás. Nebo se zaregistrujte přímo zde a my se vám ozveme. Pokud už jste registrovaný, do svého účtu se dostanete po přihlášení sem.