LW_tip-face-tan-water
samoopalovaci-voda-face-tan-water-100ml
 
 
 

Ecotan – Facetan Water (Eco By Sonya)

750.00 

Velmi lehká průhledná voda, která se nanáší prsty či vatovým tamponem, rychle zasychá a nezanechává žádné stopy.

Skladem

Množství

Novinka v přírodní samoopalovací péči o pleť! Tato inovativní formule změní váš pohled na samoopalovací možnosti pro obličej a krk. Velmi přirozené postupné opálení, které je výraznější s každou další aplikací. Přírodní samoopalovací vodu ocení zvláště lidé s mastnou a aknózní pletí.

  • Baleno v tmavém skle
  • 100% přírodní produkt s certifikací
  • Dodá pleti přirozený look „políbení sluncem“
  • Vyrobeno speciálně pro mastnou a aknózní pleť
  • Neucpává póry
  • Jedná se o postupné opálení. Doporučujeme aplikovat 2-3 krát týdně. Vyrovnává a rozjasňuje tón pleti
  • Pro dosažení nejlepších výsledků nechte působit 8 hodin
  • Není třeba používat pleťový krém. Voda má úžasné hydratační a proti stárnoucí vlastnosti
  • Bez konzervačních látek, syntetického barviva, vonných látek, oxidu zinečnatého, parabenů a PEG
  • Opálení se vytrácí postupně a rovnoměrně

Face Tan Water a její výhody :

Kyselina hyaluronová je látka přirozeně obsažená v těle. Její nejdůležitější vlastností je schopnost vázat vodu a to až 1000x více než je její vlastní váha – v tomto se jí žádná jiná přírodní látka nevyrovná. V kůži tak vyplní „prázdná místa“, naváže na ně vodu a vypne pleť – v podstatě obnoví vlákna, která udržují tkáň mladou a její molekuly fungují jako taková přírodní houba. Umí snižovat produkci mazu mastnější pleti a napomáhá i tvorbě nového kolagenu uvnitř vrstev pokožky. Má také mimořádně hojivý účinek a podporuje pružnost a poddajnost pokožky. Proto dokáže hydratovat a zjemňovat pleť zevnitř. Protože má kyselina i silné antioxidační účinky, které chrání před volnými radikály, účinně pleť regeneruje a projasňuje.

Olej růžové geránium se nejčastěji používá v péči o mastnou nebo mdlou pleť, jelikož dokáže podpořit oběhový i lymfatický systém a tím zajistí pleti lepší výživu a rychlejší odvod odpadních látek. Dokáže vytvořit rovnováhu mezi mastnou a suchou pokožku tím, že vyrovná produkci mazu. Tato rovnováha přispívá k podpoře a zlepšení elasticity kůže. Je známá také jejími léčebnými schopnosti, díky kterým může uklidnit podrážděnou pokožku, akné a ekzémy.

Olej z kůry pomeranče se pyšní se svoji vysokou koncentraci vitamínů, minerálů a živin, které kůži nesmírně prospívají. Pomerančová kůra může být použita k léčbě různých typů kožních onemocnění včetně akné, mastná pleti, černých teček, skvrn a nerovnoměrnosti tónu pleti.

Hmotnost 3 kg
Katalogové číslo: EcF Kategorie: