Voss – Příběh vody

VOSS Voda je zrealizována vize dvou přátel z dětství vyrůstajících v Norskem Oslo. Ole Christiana Sandberg a Christophera Harlem. Přestože Norsko je malá země, její nedotčené prostředí poskytuje jedny z nejlepších jarních a artézských vodních zdrojů na Zemi. Většina Norů si považuje za národní hrdost žít v této oblasti a pít blahodárnou vodu.

Po skončení střední školy jeden z nich odešel studovat do USA a právě tam začal pociťovat nedostatek kvalitní norské vody. Vody v okolí nepovažoval za takové chutné na jaké byl zvyklé z domácího Norska. Ole a Christopher se nakonec společně rozhodli stáčet čistou Norsku artéské vodu a prodávat ji náročným zákazníkům v USA. O pár měsíců se dostaly do celého světa.

Príbeh vody Voss

Ole a Christopher skloubili dokonalou čistotu Norské vody s ikonickým designem lahve a tak se zrodila VOSS. Úspěch VOSS pochází z jasné vize kvality a designu, která se stala časem a poctivou prací realitou.

VOSS nyní lidé vyhutnávajú v 50 zemích ve světě. Vody jsou dostupné v různých velikostech a obalech aby poskytly dokonalé osvěžení při všech příležitostech (hotely, konference, denní pití). VOSS je k dispozici perlivá a neperlivá ve vysoce kvalitní PET lahvi, nebo skle. VOSS obsahuje minerální látky důležité pro lidský organismus jako je vápník, hořčík a sodík. Je slabě mineralizovaná, vhodná ke každodenní konzumaci.