185Kč Na skladě

Dostupné možnosti

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!

82 centimetrový fóliový narozeninový balón ve tvaru čísla "0". Sestav si jakékoliv číslo až ve třech oblíbených barvách:


  • Gold
  • Silver
  • Rose goldKaždý náš produkt je kvalitně zpracován a označen značkou BdayGirl. Balóny se vydrží vznášet ještě pár dní po nafouknutí. Budou ti tak připomínat skvělou oslavu, kterou určitě zažiješ.


K balónu dodáváme v balení 1,5m luxusní potlačenou stuhu pro přivázání nebo držení v ruce. Stuha je vždy v barvě balónu Gold / Silver / Rose gold. Stuha je velmi jemná na dotek, ale zároveň dostatečně pevná. Běžná cena této stuhy je 1,39 EUR / metr. Koupí tohoto balónu ji však dostaneš přibalenou absolutně zdarma!


Pro objednávky přijaté do 12:00, doručujeme balíky v následující pracovní den. Speciální ve čtvrtek však přijímáme objednávky až do 17:00. To pro případ pokud máš oslavu již v pátek a začala si ji řešit na poslední chvíli. Nemusíš se tedy zbytečně stresovat a tvá párty může stále vypadat velkolepě.

K balónem najdeš na naší stránce i kompletní příslušenství a doplňky. Helium, separátně stuhy, těžítka a další dekorační balóny pro dotvoření nejlepší atmosféry. K heliové láhvi v ceně dodáváme speciální trysku, díky které bude foukání balónů extrémně jednoduché.

Pokud potřebuješ poradit nebo inspirovat, napiš nám zprávu na Instagram nebo facebooku. Rádi ti poradíme jak nejlépe a nejjednodušeji vyzdobit tvou párty. Pokud se přidáš k našim sledovatelné, získáš zdarma informace o novinkách, návodech a také dávku inspirace.


Nápis z balónů je skvělý doplněk každé párty. Při vhodné kombinaci s čísly, konfetami a dalšími ozdobnými balony vytvoříš kouzelnou atmosféru, kterou si všichni vychutnají.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!