Na našich stránkách najdete pouze originální produkty, které dovážíme přímo od výrobců nebo oficiálních dodavatelů daných značek. Kvalitní produkty a Vaše spokojenost je to, co nás posouvá vpřed. Proto si můžete být vždy 100% jistý, že vždy kupujete pravý a nefalšovaný produkt.


V případě nevhodného dárku, absolutní nespokojenosti s produktem, nebo jiných důvodů, při kterých máte pocit, že si zasloužíte peníze za nákup zpět (výměnou za předmětný produkt) nám dejte vědět. Situaci s Vámi neprodleně prokonzultujeme a najdeme řešení k Vaší spokojenosti. Vrátit peníze za nákup, poskytnout náhradní produkt zdarma, případně jiný benefit je pro nás samozřejmost.


V týmu LadyWorld si vždy vážíme naše zákaznice. Vaše spokojenost je pro nás posláním. Může to znít jako klišé, ale tato slova myslíme opravdu vážně. Proto neskrýváme žádné kontaktní údaje, ani informace.


Respektujeme zákony v dané zemi, ale také děláme pro Vaši spokojenost mnohem více, než od nás legislativa vyžaduje. Ať už se jedná o reklamační proces, nebo dodržování lhůt. Nečekáme zbytečně 30 dní s vyjádřením k problému. Férovost a důvěra je hluboko v nás.


Produkty Voss jsou velmi křehké a proto je balíme s maximální obezřetností. Dostatek výplňového materiálu a pevná krabice je součástí každého balíčku. Za extra balení neplatíte žádné extra poplatky. Vše je zahrnuto v ceně dopravy a produktu.


I přes našemu enormnímu úsilí o bezpečné doručení balíčku, se občas může stát, že se produkt během přepravy poškodí. Někdy poškození není vidět a zjistíte to až při rozbalování. V tomto případě nám stačí napsat a poslat fotografie. Okamžitě posíláme nový balík zdarma. Pokud je poškození fatální, dostáváme informaci přímo od dopravce a posíláme balík také opětovně zdarma.