318Kč Na skladě

Dostupné možnosti

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!


Oblíbené motivy náramků KUKU na ruku, symbolizují v člověku vždy něco jiného, nesou svůj skrytý a pro každého jedinečný význam. Náramky jsou dostupné v široké škále pastelových či neonových barev. Jejich jedinečnost spočívá v jednoduchosti. Kvalitním vypracováním a moderním designem pokračují ve filozofii značky KUKU. Navrženo a ručně skládané na Slovensku.Vyjádři svou osobnost jednou z pestrých barev. V balení dodáváme:

  • PES šňůrka
  • Emblém z tvrzené gumy
  • Plieškové srdíčko s povrchovou úpravou Fabry.
Pozn. Pomocí posuvných uzlíků si náramek můžete zvětšovat nebo zmenšovat. Jejich posouváním se obvod náramku mění. Není však přizpůsoben na dětské ruky do cca 5 let.KUKU je originální značka Soni skoncovat. Kdo jiný než ona, by měl přijít s něčím stylovým, ale zároveň sexy a elegantním. KUKU na RUKU je přesně ten doplněk, který tě pořádně zviditelní.Inspiruj se obrázky níže a zpestří svůj den s náramkem KUKU na RUKU!Náramky jakož i všechny součásti jsou vyráběny v Evropě a vyznačují se vysokou kvalitou a dlouhou životností.Jsou absolutně zdravotně nezávadné, takže ani v případě citlivé pokožky nehrozí žádné nebezpečí podráždění a pod.

KUKU na RUKU můžeš sladit opravdu na všechny způsoby. Ukaž světu svou kreativitu už zítra s novým KUKU náramkem! Pokud objednáš ještě dnes do 12:00, zítra nebo pozítří ti ho doručí náš kurýr. Jednodušší to nikdy nebylo.
Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!