450Kč Vyprodáno


Navoď si léto ve své koupelně kdykoliv, i během deštivých či mrazivých dnů. Pomůže ti s tím můj přírodní kávový peeling MARK Coffee Watermelon. S tímto oblíbeným scrubem na tělo a obličej se budeš cítit jako bys sladký a šťavnatý meloun měla opravdu po ruce! :)

Kávový peeling MARK Coffee Watermelon aktivně ošetří, regeneruje a hydratuje tvoji pokožku a svou vůní ti připomene léto, kdykoli si vzpomeneš.

Složení:

Účinky:
MARK scrub odstraňuje odumřelé kožní buňky, stimuluje prokrvení a čistí póry. Díky čistě přírodním ingrediencím, které obsahuje, má silné hydratační, zklidňující a regenerační účinky. Kofein, přírodní oleje a komplex vitamínů také pomáhají zmírnit nedokonalosti pokožky, jako je ekzém, akné, celulitida, psoriáza či strie. Zabraňují také jejímu předčasnému stárnutí. MARK scrub je výborný jako SOS produkt, pokud jsi pleť delší dobu zanedbávala, ale hlavně jako dlouhodobý pomocník v péči o krásnou a zdravou pleť.

Kávový peeling MARK Coffee Watermelon je svým složením vhodný pro všechny typy pleti.


Použití:
Vezmi si mě do sprchy.
Jemně mě vmasíruj do vlhké pokožky těla i obličeje.
Nech mě 5 minut působit, potom mě opláchni.
Použij mě 2x týdně, anebo pokaždé, když na mě budeš mít chuť.
Po použití mě odlož na suché a chladné místo.

Ingredience:
Coffea Robusta Seed Powder, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cocos Nucifera Oil, Sucrose, Maris Sal, Parfum (natural), Tocopherol


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!