424Kč Na skladě

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!


Hello Hair Hydratační Maska je plná 100% přírodních ingrediencí.


Takže se rozlučte s bláznivými chemickými sloučeninami, které existují v komerčních produktech pro péči o vlasy, a pozdravte vlasy, které jsou zdravější, přirozeně!


  • kokosový olej
  • mandlový olej
  • arganový olej
  • olivový olej
  • Extrakt z olivového listu
  • Ricinový olej


Název: Hello Hair - Maska na vlasy Množství: 100g. Datum minimální trvanlivosti: 3 měsíce od otevření. Výrobce: Hello Hair Pty Ltd, 51 Grosvenor St, SOUTH YARRA VIC 3141, AUSTRALIA Distributor: E-koncern s.r.o., IČ: 50192680, Slovensko.

Seznam složek: (* Certifikované, organické): Cocos nucifera (kokosový olej) *, Olea Europaea (olivový olej z plodu), Prunus Amygdalus Dulcis (sladký mandlový olej), Ricinus comunis (ricinový olej), Argania Spinosa Kernel (arganový olej z jadérek) *, Olea Europaea (olivový olej z listů), Glycerin. Alergeny: Nevhodné pro alergiky na ořechy. Údaje o původu: Vyprodukováno v Austrálii. Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 20 ° C.

Návod k použití: Aplikujte na suché vlasy. Vmasírujte do pokožky na hlavě a po celé délce vlasů. Nechte působit 30 minut, případně více, pokud je požadováno. Pro zefektivnění hydratačního efektu, si zabalte vlasy do ručníku. Následně si umyjte vlasy jako obvykle. Vysušte a nastajlujte si své revitalizované vlasy.

Výrobek je určen výhradně pro venkovní použití! Produkt se nesmí dostat do kontaktu s očima, ani jinými sliznicemi a je zakázáno ho požívat!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!