477Kč Na skladě

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!


Hello Hair hydratační meska je plná 100% přírodních ingrediencí. Speciální edice Island Escape je vylepšená přírodními rostlinnými látkami pro vůni, která vás dopraví do tropického ráje.


Tak se rozlučte s bláznivými chemickými sloučeninami, které existují v komerčním produktu na péči o vlasy, a pozdravte vlasy, které jsou zdravější, přirozeně!


Udělali jsme toto vydání NUT FREE, takže i lidé alergičtí na ořechy jej mohou používat.

Použili jsme všechny přírodní botanické extrakty z limetky, grapefruitu, vanilky a kokosového oleje, abychom získali vůni tohoto produktu.


  • Olej z jablek z granátového jablka
  • Grapézový olej
  • kokosový olej
  • arganový olej
  • olivový olej
  • Extrakt z olivového listu
  • Ricinový olej


Název: Hello Hair Island Escape - Maska na vlasy Množství: 100g. Datum minimální trvanlivosti: 3 měsíce od otevření. Výrobce: Hello Hair Pty Ltd, 51 Grosvenor St, SOUTH YARRA VIC 3141, AUSTRALIA Distributor: E-koncern s.r.o., IČ: 50192680, Slovensko.

Seznam složek: Cocos nucifera (kokosový olej), Olea Europaea (olivový olej z plodu), Vitis Vinifera (grepový olej z jadérek), Ricinus comunis (ricinový olej), Argania Spinosa Kernel (arganový olej z jadérek) * Olea Europaea (olivový olej z listů), Punica granatum (olej z jadérek granátového jablka), Vanilla planifolia (vanilkový olej), Citrus Paradisi (grepový olej z kůry), Citrus aurantifolia (limetkový olej), Glycerin.

Alergeny: Vhodné pro osoby alergické na ořechy. Údaje o původu: Vyprodukováno v Austrálii. Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 20 ° C.

Návod k použití: Aplikujte na suché vlasy. Vmasírujte do pokožky na hlavě a po celé délce vlasů. Nechte působit 30 minut, případně více, pokud je požadováno. Pro zefektivnění hydratačního efektu, si zabalte vlasy do ručníku. Následně si umyjte vlasy jako obvykle. Vysušte a nastajlujte si své revitalizované vlasy.

Výrobek je určen výhradně pro venkovní použití! Produkt se nesmí dostat do kontaktu s očima, ani jinými sliznicemi a je zakázáno ho požívat!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!