477Kč Na skladě

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!


Hello Hair Hydrating Mask je plná 100% přírodních ingrediencí. Hello Hair Botanic Edition potěší Vaše smysly se sladkou a uklidňující vůní. Jemné tóny bílého grapefruitu, sladkého pomeranče, pačuli a pelargónie vytvářejí luxusní vůni, která vám vlasy uvolní a vyživuje.


Obohacené čistými rostlinami levandule a rozmarýnu, oleji známými svými stimulujícími vlastnostmi. Botanická edice přinese omlazení, které si vy a vaše vlasy zaslouží.


Tak se rozlučte s bláznivými chemickými sloučeninami, které existují v komerčních produktech pro péči o vlasy, a pozdravte vlasy, které jsou zdravější, přirozeně!


Udělali jsme toto vydání NUT FREE, takže i v případě alergie na ořechy můžete tuto masku používat.


Využili jsme všechny přírodní botanické výtažky z bílého grapefruitu, sladkého pomeranče, pačuli a pelargónie, abychom ozdobili tento produkt s limitovanou edicí.


  • levandulový olej
  • rozmarýnový olej
  • Meruňkový jaderný olej
  • kokosový olej
  • olivový olej
  • arganový olej
  • Extrakt z olivového listu
  • Ricinový olej


Název: Hello Hair Botanic Edition - Maska na vlasy Množství: 100g. Datum minimální trvanlivosti: 3 měsíce od otevření. Výrobce: Hello Hair Pty Ltd, 51 Grosvenor St, SOUTH YARRA VIC 3141, AUSTRALIA Distributor: E-koncern s.r.o., IČ: 50192680, Slovensko.

Seznam složek: Cocos nucifera (kokosový olej), Olea Europaea (olivový olej z plodu), Prunus meruňkový armeniaca (meruňkový olej z jadérek), Ricinus comunis (ricinový olej), Argania Spinosa Kernel (arganový olej z jadérek) * Olea Europaea (olivový olej z listů), Rosmarinus Officinalis (rozmarýnový olej z listů), Lavandula Angustifolia (levandulový olej), Pelargonium graveolens (muškátový olej z květu), Cananga odorata (olej z Kananga voňavé), Citrus Aurantium Dulcis (pomerančový olej), Citrus Paradisi ( grepový olej z kůry), Pogostemon cablin (olej pačuli), Glycerin.

Alergeny: Vhodné pro osoby alergické na ořechy. Údaje o původu: Vyprodukováno v Austrálii. Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 20 ° C.

Návod k použití: Aplikujte na suché vlasy. Vmasírujte do pokožky na hlavě a po celé délce vlasů. Nechte působit 30 minut, případně více, pokud je požadováno. Pro zefektivnění hydratačního efektu, si zabalte vlasy do ručníku. Následně si umyjte vlasy jako obvykle. Vysušte a nastajlujte si své revitalizované vlasy.

Výrobek je určen výhradně pro venkovní použití! Produkt se nesmí dostat do kontaktu s očima, ani jinými sliznicemi a je zakázáno ho požívat!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!