450Kč

265Kč Na skladě

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!


Mr. Bean kávový peeling s mátovou armou je odhodlán napravit nedokonalosti Vaší pokožky a zanechat pocit nejjemnějšího dotyku jaký jste kdy zažili. Vaše pokožka bude neuvěřitelně jemná. Dopřejte si zážitek ve vaně či sprše.
Organický kávový peeling s Robusta kávovými zrny, za studena lisovaným organickým kokosovým olejem, himálajské růžově kamenné solí, Demerara cukr, Bio Kakao a olej s vitamínem E.  • Kofein stimuluje krevní oběh a pomáhá snížit výskyt celulitidy, ekzémy, strie, stařecké skvrny, křečové žíly a lupénky
  • Demerara cukr a Himalájská růžově kamennou sůl očistí pokožku a odstraní její odumřelé části, akné, černé tečky a jiné kožní projevy
  • Kokosový olej hydratuje pokožku a zanechává příjemnou vůni
  • Kakao a vitamin E mají vysoký obsah antioxidantů, které vyživují a chrání pokožku. Podporují obnovu tkáně a regeneraci buněk.

Návod k použití: Všechny dobré věci se začínají ve sprše :) Navlhčete pokožku, naberte velkou hrst Mr. Bean Coffee Scrub a krouživými masážními pohyby otírejte o pokožku. Pokud máte problémové části, které chcete regenerovat, zaměřte se na ně. Nechte produkt zaschnout na 5 utratit a následně se stejnými pohyby opláchněte do čista.


UPOZORNĚNÍ:

Kávový peeling je výhradně pro venkovní použití. Produkt se nesmí pít ani jinak vnitřně užívat. Neaplikujte na otevřené rány, hnisavé ekzémy apod.

 

Informace uváděné ze zákona: Název: Mr. Bean Kávový peeling - aroma Kokos Výrobce: Mr. Bean Ltd, London. Množství (bez obalu): 220g. Datum minimální trvanlivosti: na obalu. Datum spotřeby: na obeale. Seznam složek: Pražená kávová zrna Robusta, za studena lisovaný organický kokosový olej, himalájská růžově kamennou sůl, Demerara cukr, Bio Kakao a olej s vitamínem E. Kokosová aroma. Údaje o původu: Vyprodukováno v Číně. Skladování: Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Návod k použití: Navlhčete pokožku, naberte velkou hrst Mr. Bean Coffee Scrub a krouživými masážními pohyby otírejte o pokožku. Pokud máte problémové části, které chcete regenerovat, zaměřte se na ně. Nechte produkt zaschnout na 5 minut a následně se stejnými pohyby opláchněte dočista. Výrobek je určen výhradně pro venkovní použití! Peelingová kávová směs se nesmí dostat do kontaktu s očima, ani jinými sliznicemi a je zakázáno ji požívat! Pokud se dostane peeling do kontaktu s očima, vypláchněte oči vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Možné nepříznivé účinky: I když je kávová směs výhradně z přírodních ingrediencí je vhodný testo pokožky minimálně 24 hodin pro lázním. Malý kousek pokožky si přetřete kávou a počkejte na reakci do 24 hodin. Pokud je pokožka v pořádku, pokračujte v lázních. Pokud se objevily známky poškození pokožky okamžitě přerušte proces peelingu a vyhledejte lékaře. Alergeny: Zpracovávané a baleny v továrně na zpracování ořechů. Může obsahovat stopy pšenice a ořechů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!